9. MAJSTROVSTVÁ SVETA

VO VÝKONE DOBERMANOV IDC 2004

 

kat. štart.                
číslo Meno psovoda Meno psa štát A B C S poradie
                   
27 38 Karl-Heinz Schneider BANDIT VON DER HASSBERGEN D 97 90 98 285 1.
35 42 N.V.Kroha GELO ROBIS GOLDEN RUS 96 93 96 285 2.
4 22 Georges Berghmans YNO VAN D´HOGESCHOOT B 96 90 96 282 3.
8 2 Josef Okáník AKAR JUMPER CZ II. 92 90 97 279 4.
23 24 Alfons Gernoth HAIO VOM AURACHGRUND D 97 92 90 279 5.
22 3 Andrea Doring ARAK VOM SCHWARZEN ENGEL D 90 96 92 278 6.
44 15 Soprani Giuseppe BOPHENIX DEI LAGHI I 95 88 92 275 7.
43 21 Cairo Renzo HELLEN DI CASA COPPO I 92 94 88 274 8.
17 6 Johny Veenbaas YMILL VAN HET DOANAU HOF NL 87 92 90 269 9.
26 7 Thomas Schlicht INGO VON BAYERN D 86 88 91 265 10.
40 9 Cruciani Gabriele ZUFFA DELLA VIA DEI SAMURAI I 94 80 91 265 11.
16 32 Sandra van de Bergh TAREK VAN DE BERKENSINGEL NL 87 91 84 262 12.
10 12 Jana Hanko GRAL BOHEMIA GOTIKA CZ II. 80 91 90 261 13.
7 5 Šafár Zdenek GUSS GOLD MICER CZ II. 93 84 84 261 14.
32 37 Herbert Wargert BANJO VON HOCHSTEDE A 87 86 87 260 15.
14 17 Hans Abels BOY DU CHAMPION NL 88 88 84 260 16.
24 16 Diethard Raeder YHSA VON DER MOOREICHE D 90 82 86 258 17.
1 31 Sermant Freddy ZATAN VOM SCHLOSS LUPUS B 76 87 91 254 18
13 18 John van der Aart VETO VERITAS V.D. BIELSHOEVE NL 80 85 88 253 19
18 8 Henri Ravesteyn YORICK YOERI V.D. BIELSHOEVE NL 70 90 91 251 20
29 25 Gilbert Coudron FELA VON PORTOS NOR 76 84 90 250 21
11 20 F.Docekal TABOR VON CASTELL CZ II. 84 74 88 246 22
5 13 Jana Ružicková ARON ANATOL Z HELFŠTÝNA CZ I. 70 81 93 244 23
6 29 Daniela Cahová KIRK KROY Z HELFŠTÝNA CZ I. 83 75 86 244 24
31 28 Eva-Maria Hynie GENTLE-ROUGH-SHADOW´S AVARA A 81 80 80 241 25.
38 40 John Soares CARA'S TOP SHELF USA 60 96 95 251 26.
42 19 Tenerelli Michele JANE DI TAMALU´ I 60 90 77 227 27.
34 27 Dikarevskaa Elena KLASSIK ALLERT GAIFAI RUS 52 91 83 226 28.
36 4 Spalovský Ivan ARGUS V. IXTLAN SK 94 46 84 224 29.
25 33 Karl Rehfuss JANO VON BAYERN D 21 96 94 211 30.
15 39 Ron Curfs CHAKKO VON DER SCHELTHEIDE NL 18 91 85 194 31.
3 11 Touck Stefan XANTOS VAN´T STEEUDORP B 17 77 95 189 32.
33 34 Straub Gernot LEIDY EXTRA MORAVÁK A 12 90 87 189 33.
2 14 Heremans Frans ZENO VAN HOF TER EYNDOVEN B 13 87 86 186 34.
39 30 Maccaferri Silvano BINGO VOM HAUS ASTEGG I 10 88 84 182 35.
21 23 Tamás Dohoczki AXEL H 12 83 83 178 36.
12 10 Ludek Šilhavý ARAMIS HALIT PAŠA CZ II. 12 78 87 177 37.
20 36 Viktoria Fazikas SAPHIRA SPHINX VON COBRA CRO 0 85 76 161 38.
46 41 Gozzi Raffaella CHICO VOM HAUS ASTEGG I 15 80 ukončil 95 39.
9 35 Kaderábková Ludka BERRY BLACK SAGITTA CZ II. diskval. - - - -
30 26 Ingar Andersen HAINIDE NEMROD-CHUCK NOR diskval. - - - -
37 1 Kosta Chasiotis BEUTY BIAGOTTI V.COBRA SRB diskval.

-

-

- -
19 --- Adam Jansen YANO VAN DE DONKIEN NL - - - - -
41 --- Severgnini Gian Carlo BRYAN I - - - - -
45 --- Noro Achille YOR DI VILLA CONTE I - - - - -
28 --- Sabine Keller DON VON TOBAGO D - - - - -

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

home